O
 P
 Ć
 I
 N
 A

S V E T A  N E D E LJ A

ponedjeljak, 26. lipnja 2017 Naslovnica | Riječ Načelnika | Mapa Weba | Kontakt
O Općini
Statut Općine
ISO Certifikat
Misija, Vizija, Cilj
Socijalna skrb
Općinska uprava
Mjesni odbori
Prostorno planiranje
Gospodarstvo
Udruge
Gospodarenje otpadom
Proračun za 2015.
Izmjene i dopune Proračuna za 2015.
Polugodišnji izvještaj o izvršenju Proračuna za 2015.g.
Proračun Općine Sveta Nedelja za 2016. godinu
Proračun Općine Sveta Nedelja za 2017. godinu
PRISTUP INFORMACIJAMA
Radna tijela Općinskog vijeća
 

1. Mandatna komisija Općine Sveta Nedelja

- Bruno Mikuljan - predsjednik

- Andrea Černjul - član

- Milenko Vidić - član.


2. Komisija za izbor i imenovanja Općine Sveta Nedelja

- Srećko Kos - predsjednik

- Branko Zulijani - član

- Maksida Beganović - član.


3. Komisija za predstavke i pritužbe građana

- Vitaliano Beletić - predsjednik

- Sandi Domijanić - član

- Dejan Griparić - član


4. Administrativna komisija

- Bruno Mikuljan - predsjednik

- Aldo Pamić - član

- Edis Murtić - član


5. Komisija za međuopćinsku suradnju i odnose s inozemstvom

- Feruccio Bernaz - predsjednik

- Maksida Beganović - član

- Gianfranko Milanović - član

- Ramiza Trumić - član

- Josip Radovac - član


6. Komisija za dodjelu priznanja

- Patricij Načinović - predsjednik

- Luka Klapčić - član

- Eđidio Miletić - član


7. Komisija za društvene djelatnosti

- Riko Verbanac - predsjednik

- Silvija Černjul - član

- Lorena Blašković - član

- Edi Ružić - član

- Ivica Tričić - član


8. Komisija za davanje stanova u najam

- Ornela Miletić - predsjednica

- Luka Klapčić - član

- Azra Didić Ahmičević - član


9. Komisija za provođenje natječaja za prodaju i davanje u zakup nekretnina u vlasništvu Općine Sveta Nedelja

- Srećko Kos - predsjednik

- Andrea Černjul - član

- Lino Kiršić - član


10. Odbor za gospodarstvo

- Đani Beučić - predsjednik

- Anton Faraguna - član

- Srećko Kos - član

- Susie Blašković - član

- Eđidio Miletić - član


11. Odbor za financije

- Alenka Poldrugovac - predsjednica

- Tina Bubić Kos - član

- Enco Mohorović - član



12. Odbor za promet

- Silvano Klapčić - predsjednik

- Valter Golja - član

- Korado Šumberac - član

- Dario Kiršić - član

- Robi Čalović - član


13. Odbor za urbanizam, graditeljstvo i komunalne poslove

- Danijel Žužić - predsjednik

- Dagmara Žigant - član

- Zoran Jakovljević - član



14. Odbor za zaštitu okoliša

- Branko Zulijani - predsjednik

- Feručo Černjul - član

- Silvano Vlačić - član

- Aldo Miletić - član

- Jadranka Vozila - član


15. Odbor za poljoprivredu i agroturizam

- Redento Kiršić - predsjednik

- Romeo Licul - član

- Rinaldo Radičanin - član

- Milan Kos - član

- Ornelo Negri - član


16. Odbor za šport

- Silvano Klapčić - predsjednik

- Nenad Peršić - član

- Gianfranko Milanović - član

- Davor Miletić - član

- Pejo Jakovljević - član

- Feručo Katičić - član

- Vitalijano Beletić - član


17. Komisija za statut, poslovnik i normativnu djelatnost

- Andrea Černjul - predsjednik

- Lori Luketa Dagostin - član

- Alenka Tanjga - član

 
 Novosti
 Pitanja i odgovori
 Galerija slika
 E-razglednice
» Anketa
Nema aktivne ankete
Izbori
Izbori
PUR
ISO
Anketa
Savjetovanje
Naslovnica | Riječ Načelnika | Mapa Weba | Kontakt
Copyright 2006 Općina Sveta Nedelja

Powered by Sigma-Elektronik d.o.o.